سامسونگ صفحه نمایش OLED غیرقابل شکستن را آزمایش می کند

سامسونگ صفحه نمایش OLED غیرقابل شکستن را آزمایش می کند

سامسونگ صفحه نمایش OLED غیرقابل شکستن را آزمایش می کند

همچنان گوشی های هوشمند از دست ما به زمین می افتند، بنابراین تولید کنندگان در حال پیدا کردن راه هایی هستند که نمایشگرهای موبایل را سخت تر و محکم تر تولید کنند. تنها چند روز پس از آنکه کورنینگ Gorilla Glass 6 بهبود یافته خود را معرفی کرد، سامسونگ نمابشگر OLED را که برای گوشی های هوشمند Galaxy 2019 ساخته شده است را نشان می دهد.

سامسونگ در حقیقت نمایشگر6.2 اینچی،  1/440 X 2/960 پیکسلی خود را چند ماه پیش به نمایش گذاشت ، اما اکنون عنوان تاییدیه از آزمایشکنندگان صنعت Underwriters (UL  ) که با دولت آمریکا کار می کند را گرفته است.

سس مخفی لایه ای خاص و پوشش سفارشی است که سامسونگ آن را با هم ترکیب کرده است، و صفحه نمایش بسیار قوی تر از صفحه های سنتی OLED که دارای شیشه ای هستند را تولید کرده. این بدان معنی است که کل نمایشگر می تواند خم شود، نه فقط لایه OLED.

سامسونگ Hojung Kim در بیانیه ای اعلام کرد: "صفحه های پلاستیکی تقویت شده مخصوص دستگاه های الکترونیکی قابل حمل نه تنها به دلیل ویژگی های غیر قابل شکستن آن، بلکه همچنین به دلیل وزن سبک و سرعت انتقال بالا و سختی آن، که بسیار شبیه به شیشه هستند بسیار مناسب است.

UL روی صفحه نمایش بر اساس استانداردهای نظامی توسط وزارت دفاع امریکا تعیین شده است . این صفحه 26 دفعه از ارتفاع 1.2 متر (تقریبا 4 فوت) به زمین انداخته شده  است و همچنین در دمای 71 درجه سانتی گراد (160 درجه فارنهایت) و 32- درجه سانتیگراد (26- درجه فارنهایت)و جان سالم به در برده است.

سامسونگ چند مرحله آزمایش دیگر را نیز انجام داد، با انداختن صفحه از ارتفاع 1.8 متری (تقریبا 6 فوت) و با ضربه  زدن با یک چکش به صفحه OLEDهیچ گونه آسییبی به صفحه وارد نشد.

همانطور که میدانیم  در بازار  صفحه نمایش گوشی های Galaxy 2019  خیلی خوب به نظر میرسند. سامسونگ در نظر دارد در طول سال آینده به طور گسترده ای در گوشی های هوشمند خود از صفحه نمایش OLED قابل انعطاف استفاده نماید .

سامسونگ می گوید همچنین این صفحه در تبلت ها، نمایشگرهای اتومبیل، کنسول های قابل حمل و سایر وسایل الکترونیکی دیده خواهند شد، بنابراین شما میتوانید به زودی از این صفحه استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیکی: نمایش داده نمی شود.
   وب سایت: (Site url withhttp://)
* متن:
کد امنیتی: